Zakarpacki Zeolit świetnie odnajduje się w produktach higienicznych dla zwierząt domowych. Dzięki swoim właściwościom adsorbującym, doskonale pochłania wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Dlatego też, nasze żwirki marki Prezent dla Kota są innowacyjnymi produktami na rynku.

Dlaczego żwirki Prezent dla Kota są wyjątkowe?

Obecnie na rynku żwirki dla kotów (dostępne w naszym sklepie prezentdlakota.pl) możemy podzielić na trzy podstawowe grupy, są to żwirki bentonitowe, drewniane i silikonowe. Różnią się właściwościami i materiałem z którego zostały wykonane. Natomiast produkty marki Prezent dla Kota zostały wyprodukowane na bazie 100% naturalnego minerału o nazwie Zeolit, który wydobywany jest z najczystszego ekologicznie zakątka Europy.

Nasze żwirki doskonale chłoną wilgoć i nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu kuweta kota pozostaje zawsze świeża i sucha. Ponadto nie wymagają zastosowania dodatkowych neutralizatorów zapachów. Dzięki innowacyjnej formule żwirki Prezent dla Kota nie przyklejają się do dna kuwety.

 

zestaw zwirek prezent dla kota 3 pak 3x10 kg

 

W naszej ofercie znajdują się żwirki zapachowe zbrylające: Magiczny Las, Powiew Lawendy i Konwalia Majowa, które swoje kompozycje zawdzięczają 100% naturalnym olejkom eterycznym. Olejki nie powodują reakcji alergicznych zarówno u zwierząt jak i ludzi.

Posiadamy również żwirki bezzapachowe. Pierwszym z nich jest żwirek Natura, który doskonale zbryla i pochłania zapach oraz wilgoć. Drugim produktem jest żwirek Antybakteryjny. Został przygotowany z myślą o osobach, które w szczególny sposób chcą zadbać o bezpieczeństwo i higienę swoich domów i ich mieszkańców. Jest to żwirek niezbrylający, pochłaniający bakterie oraz drobnoustroje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w ofercie posiadamy opakowania po 5kg, 10kg oraz 20kg produktu Prezent Dla Kota, na większe i mniejsze potrzeby kotów.

Prezent dla Kota jest dużo tańszy od innych żwirków dostępnych na rynku przy zachowaniu takiej samej wydajności